ŞOFÖRLÜ VİTO KİRALAMA

Şoförlü Vito Kiralama ile ulaşım günümüzde çok farklı yollar yapılmakta ve havayolu kullanarak mesafelere çok daha kısaltmak mümkün olmaktadır. Bu alanda Şoförlü Vito Kiralama hizmetleri sunan firmamız ihtiyaçlarınıza özel cevaplar sunmaktadır. Özellikle İstanbul içerisinde ulaşım aktarmalarla sağlanmakta ve havayolu ile kazanılan vakitler havaalanı sonrasında kullandığınız araçlarla kaybedebilmektesiniz. Bu nedenle havaalanına indiğiniz anda hiç beklemeden transfer hizmetlerimizi tercih ederek gidereceğiniz yere çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmak mümkündür. Havaalanından istediğiniz yere ulaşabilmenin yanında İstanbul’un her yerinden havaalanına ulaşmak içinde hizmetlerimizde faydalanabilirsiniz. Hizmetlerimiz başlığı altında paylaşımlı transfer, kişiye özel transfer, grup transfer ve VİP transfer gibi hizmetlerden ihtiyacınıza özel bir şekilde tercihler yaparak yararlanabilirsiniz. Araçlar teknolojik donanımlarla donatılmış olmakta ve ağırlanan her misafirin keyifli bir yolculuk yapması sağlanmaktadır. Verilen hizmetlerde genel olarak araçlar planlanan saatlerde ve yerde hazır bulundurulmaktadır. Genellikle plan dâhilinde hareket eden araçlarımız verildiği saatte istenilen yer olur. Uydu TV, İnternet bağlantısı ve günlük gazeteler araç içinde kullanımınıza sunulmaktadır. Fiyatlarımıza anasayfanadan ulaşabilirsiniz www.vipvitotransfer.com

ŞÖFÖRLÜ VİTO KİRALAMA İLE İLGİLİ GENEL BİLGİLER

Yolculuk yapmak için tercih edeceğiniz VIP özellikler yolculuğunuzdaki yorgunlukları alacak ve yerine keyifli seyahatler bırakacaktır. Bu alanda İstanbul içerisindeki ulaşım hizmetleri arasında Şöförlü Vito kiralama hizmetlerini tercih ederek ev konforunda seyahat imkânı elde edebilirsiniz. Firmamız üzerinden rezervasyon yaptırmak için çağrı merkezi numaralarını kullanabilirsiniz. Eğer pratik bir şekilde halletmek isterseniz anasayfadaki sorgu motorunu kullanabilirsiniz. Yada Atatürk Havalimanı Transfer için buraya, Sabiha Gökçen Transfer için ise buraya tıklayanilirsiniz. Ana sayfa üzerindeki formu doldurarak belirttiğiniz güzergah üzerindeki kiralama ücretlerini ortaya çıkaracaktır. Bu alanda araştırmalar yapabilir ve fiyat aralıklarını inceleyerek saatlik, günlük ya da tahsis şeklinde araçların kiralanması mümkün olmaktadır. Şoförlü araç kiralama seçenekleri özellikleri uzun yolculukları dinlenmek için kullanmak isteyen bireyler için idealdir. Rezervasyon yaptırmak için yolculuktan en az birkaç öncesinden hizmet taleplerinde bulunmanız gereklidir. Tüm İstanbul içerisinde özel taşımacılık hizmetleri veren firmamız Şöförlü Vito kiralama hizmetleri ile yolculuğun sınıfını da değiştirmektedir. 3+2 yolcu kapasitesi bulunan araçlarda pek çok konfor sağlayan özellik bulunmaktadır. Dinlenmek isteyen yolcular için deri koltuklar yatak şeklinde eğilebiliyor. Klima tüm kiralanan araçlarda yer almaktadır. Bunun yanında sınırsız internet, dvd player, uydudan canlı yayınlanan televizyon, ses müzik sistemi gibi keyifli bir yolculuk adına aradığınız her şeyi bu araçlar içerisinde bulabilirsiniz. Aynı zamanda buzdolabı ve çay kahve makinesi de bulunmaktadır. İstanbul’un yoğun trafiği içerisinde bir yerden bir yere ulaşmaya çalışırken en sevdiğiniz müzik eşliğinde çayınızı yudumlayabilir ya da internet üzerinde sörf yapabilirsiniz. Ya da Tv keyfi yapabilir, mikrofon özelliği ile ev sahipliği yaptığınız misafirlerinize bir yandan seyahat ederken bir yandan da şehri tanıtabilirsiniz. Otomobil kiralama hizmetlerinde klasik modellerde bulunmaktadır. Ve genel olarak yolcu kapasite 3+1 şeklinde olmaktadır. CD değiştirici, Ekranlı CD ve radyo gibi özelliklerde sunulmaktadır.

SAYINIZ FAZLA İSE VİTO'YU TERCİH ETMELİSİNİZ

Gideceğiniz yere Şoförlü Vito kiralama hizmetleri ile çok daha konforlu ve hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Yolcu sayınız arttığında ise minibüs seçeneklerinde 13+1 yolcu kapasitesinde yolcuların taşınması sağlanmaktadır. Ancak 32 yolcu kapasitesinde geniş midibüsler ile de şehir içinde istediğiniz noktalar arasında transfer hizmetleri verilmektedir. Genel olarak transfer hizmetleri arasında havaalanı transfer, kişiye özel transfer, liman transfer, grup transfer gibi hizmetler bulunmaktadır. İstanbul içerisinde uluslararası özelliklerde iki adet yoğun yolcu trafiğine sahip havaalanı bulunmaktadır. Bu merkezlerden her gün ortalama 1000 uçuş yapılmaktadır. Gidiş ve dönüş alanında yapılan uçuşlar için havalimanına ulaşımda Havataş, belediye otobüsleri, taksiler bulunmaktadır. Ancak yolculuklarında uçuş sonrasında da konforunun devam etmesini isteyen bireyler Şoförlü Vito kiralama hizmetleri vermektedir. Araç seçenekleri içerisinde 5 adet koltuktan başlayan yolcu kapasiteleri 48 kişiye kadar çıkabilmektedir. Mercedes E, Vito, minibüs, midibüs araç modelleri ile kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Şoförlü ya da şoförsüz olarak tercih edebileceğiniz hizmetlerde şehir içi ulaşımdan havaalanında karşılama yapılarak transfer hizmetleri verilmesi kadar geniş yelpazelerde güzergâh seçimleri sunulmaktadır. Vito ile transfer hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için hizmetin kalitesi bizim için ön plandadır. Bu doğrultuda araçların bakımları ve kaliteside olması gerektiği gibi üst düzeydir. Vito kiralama istediğinizde kusursuz konfor, huzurlu ve keyifli bir şekilde transfer işlemlerinizi tamamlamış olursunuz. Bunların yanında Şoförlü Vito Kiralama hizmetleri içerisinde kişiye özel transfer hizmetleri de sunulmaktadır. Taksi ile ulaşım bedelinden çok daha düşük fiyat aralıklarında sunulan hizmetlerden misafirlerimiz kapısından alınmaktadır. İstediğiniz saatte hareket etmekte ve sunduğu konfor ile de uçak seyahatleriniz öncesinde ya da sonrasında ulaşım alanında sorunsuzluk sunulmaktadır. Kalabalık bir grup halinde iseniz de grup transfer hizmetleri ile konfor ve ulaşım kolaylığı sunulmaktadır. Özellikle dolmuşlarla aktarmalı gitmek İstanbul trafiği içerisinde işkenceye dönüşebilir.

"İSTANBUL" HARİTA ÜZERİNDE BURADA

Diğer Popüler İçerikler

İstanbul Havalimanı Transfer

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer

Şoförlü Vito Kiralama

Şoförlü E Class Kiralama


Tümünü Görüntüle