ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA

İstanbul tarihi ve doğal güzellikleri bakımından tarihi binlerce yıl eskilere dayanan bir şehirdir. Bu amaçla gelen turistlerin de en çok tercih ettiği yol Sabiha gökçen ya da Atatürk havalimanı olmaktadır. Turistik amaçların dışında ticari alanda da pek çok misafiri bulunan şehir nüfus bakımından ülkemizin en kalabalık şehridir. Bu da bitmek bilmeyen bir trafik çilesi oluşturuyor. Bu alanda firmamız Şöförlü araç kiralama hizmetleri ile misafirleriniz ya da sizin için kaliteli, güvenli ve yüksek konfor özelliklerine sahip yolculuklar sunmaktadır. Bu alanda Mercedes modelleri arasında sınıfının en yüksek modelleri ile VIP hizmetler verilmektedir. E ve S sınıfı genellikle makam aracı olarak kullanılan modeller olmakta ve kişiye özel verilen transfer hizmetlerinde bu araçların tercih edilmesi ile oldukça keyifli seyahatler elde edebilirsiniz. Fiyatlarımıza anasayfanadan ulaşabilirsiniz www.vipvitotransfer.com

ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA İLE İLGİLİ GENEL BİLGİLER

Rezervasyon alanında en az sekiz saat öncesinden hizmet taleplerinde bulunmanız gereklidir. Ancak iptal durumlarında da en az üç saat öncesinden seyahatinizin iptal bilgisini firmamıza aktarmanız gereklidir. Bu alanda en çok kullanılan hizmetler arasında havaalanı transfer hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu alanda uzman personelimiz ile Şöförlü Araç kiralama hizmetleri sunulmaktadır. Bu sayede uçakla kazandığınız konforu gideceğiniz alana kadar muhafaza edebilirsiniz. Hiç yorulmadan kilometrelerce ötelerden başlayan yolculuklarınızı tamamlayabilirsiniz. Kişiye özel hizmet taleplerinde ise firma yetkilileri bu hizmetleri tercih ederek misafirlerini karşılayabilir. Ve farklı organizasyonlarda özel şoförleriniz ile ulaşım sağlayabileceksiniz.

REZERVASYON NASIL YAPILMALI

Rezervasyon alanında en az sekiz saat öncesinden hizmet taleplerinde bulunmanız gereklidir. Ancak iptal durumlarında da en az üç saat öncesinden seyahatinizin iptal bilgisini firmamıza aktarmanız gereklidir. Bu alanda en çok kullanılan hizmetler arasında havaalanı transfer hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu alanda uzman personelimiz ile Şöförlü vito kiralama hizmetleri sunulmaktadır. Bu sayede uçakla kazandığınız konforu gideceğiniz alana kadar muhafaza edebilirsiniz. Hiç yorulmadan kilometrelerce ötelerden başlayan yolculuklarınızı tamamlayabilirsiniz. Kişiye özel hizmet taleplerinde ise firma yetkilileri bu hizmetleri tercih ederek misafirlerini karşılayabilir. Ve farklı organizasyonlarda özel şoförleriniz ile ulaşım sağlayabileceksiniz. Vito araçlarda bu alanda VIP sınıfı içerisinde yer almaktadır. Trafiğin keşmekeş olduğu zaman dilimlerinde bile araç içerisindeki misafirlerimiz oldukça keyifli zaman dilimleri geçireceklerdir. Gece ya da gündüz aktiviteleriniz için tercih edebileceğiniz bu araçlar sayesinde istediğiniz yere ulaşmanız çok kolay olacaktır. Aktiviteler tamamlanınca sizi bekleyen araçlar tekrar evinize bırakacaktır. Bu şekilde şehrin gürültüsüne, trafiğin keşmekeşine hiç bulaşmadan Şoförlü Araç kiralama hizmetleri ile evinize ulaşmış olacaksınız. Bunların yanında liman transfer hizmetleri de bulunmaktadır. Limanlardaki yolcuların havaalanında ulaştırılmasını sağlayan bu hizmetlerde de konfor esas alınmaktadır.

"İSTANBUL" HARİTA ÜZERİNDE BURADA

Diğer Popüler İçerikler

İstanbul Havalimanı Transfer

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer

Şoförlü Vito Kiralama

Şoförlü E Class Kiralama


Tümünü Görüntüle