SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI TRANSFER

Uçuş alanında sağlanan konforun varacağınız adrese kadar devam etmesi için sabiha gökçen transfer hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. İstanbul’un Anadolu yakası içerisinde bulunan bu havalimanı ülkemizdeki yolcu trafiği baz alındığında ikinci olarak en fazla yolcunun uçuşları için tercih ettiği hava limanı olmaktadır. Adını ülkemizin ilk kadın pilotu olan Sabiha Gökçen’den alan bu havalimanı, 2001 yılından itibaren hizmet vermeye başlamıştır. 25 milyon yolcu kapasitesine sahip olan bu liman, yurt içi ve yurt dışı uçuşlarını aynı mekân içerisinde toplamıştır. Bu hava limanına ulaşım alanında firmamız istediğiniz noktalardan anında yolcularını alabiliyor ve uçuş saatiniz öncesinde hava limanında olmanızı sağlayabiliyor.

KOLAY TRANSFER

Genel olarak bakıldığında yapılan transfer hizmetleri ile yorgunluk çekmeden ve trafik stresi yaşamadan varacağınız adrese varmanız hedeflenmektedir. Hizmet taleplerinizde uçuş saati, kişisel bilgileriniz ve açık adresiniz istenmekte ve transfer işlemleri uçuş saatiniz baz alınarak planlanmaktadır. Bunun yanında sabiha gökçen transfer hizmetleri içerisinde kişiye özel seçeneklerde sunulmaktadır. Otelinizden, evinizden ya da işyerinizden planlanan aktivitelerinize ulaşmak alanında şehir içi transfer hizmetleri de verilmektedir. Özellikle firma olarak tercih edeceğiniz bu hizmetler firmanıza doğrudan prestij kazandıracak özellikler olmaktadır. Otogar, liman gibi ulaşım merkezlerinden SAW alanına ulaşmak içinde transfer hizmetleri tercih edilebilmektedir.

ARAÇ SEÇENEKLERİMİZ

Fiyatlar tercih ettiğiniz araçların modeline göre değişebilmektedir. Vito, s class, e class seçeneklerinde farklı fiyatlar oluşabilmekte ve şöforlu transfer hizmetlerinde de fiyatlar bu kriterlere göre hesaplanmaktadır. Bunların yanında grup transferleri içinde firmamız özel hizmetler sunmaktadır. Ekibiniz ile birlikte katılmanız gereken toplantı, seminer ya da konferans gibi seçenekler olduğunda transfer hizmetleri ile istediğiniz adresler arasında ulaşım mümkün olmaktadır. İstanbul trafiğinin büyük sorun olduğu günümüzde bu sorunlara ek olarak gideceğiniz yere ulaşmada ortaya çıkan yol sorunları da kaliteli, konforlu ve yorulmadan mesafeler arasında ulaşım hizmetlerini tercih etmenize neden olabilir. Araç seçimleri başlığı altında sabiha gökçen transfer hizmetlerini sağlayacak oldukça geniş portföy karşımıza çıkmaktadır. Araçlarımız arasında özelliklerini inceleyerek kiralama seçeneklerini tercih edebilir. Ya da şoförlü seçenekleri tercih ederek çok daha rahat bir şekilde ulaşım imkânlarından yararlanabilirsiniz.Otomobil seçenekleri standart olarak 3+ 1 yolcu kapasitesine sahip olmakta ve konfor adına deri döşemeler, çalar hafızalı elektrikli koltuklar gibi tüm özellikleri düşünülerek tasarlanmıştır. VİP olarak tercih edeceğiniz sabiha gökçen transfer hizmetlerinde ise Vito araçların kapasitesi 3+ 2 olmakta ve araç içerisinde buzdolabından sınırsız internet keyfine, çay kahve makinasından televizyon yayını kadar tüm ayrıntılar düşünülmüştür. İhtiyacınız daha geniş yolcu kapasitelerine sahip minibüs, midibüs gibi seçenekler olacaktır. 13+1, 16+1, 31+1, 27+1 gibi kapasitelere sahip midibüsler ise istediğiniz alandan havaalanına transferler çok konforlu bir şekilde tamamlanabilecektir. Bu tür araçlarda konfor adına klima, sınırsız internet, buzdolabı gibi seçeneklerde bulunmaktadır. Tranferinizi yapan araçlarımızı görütülemek için buraya tıklayabilirizsiniz.

"SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI" HARİTA ÜZERİNDE BURADA

Diğer Popüler İçerikler

İstanbul Havalimanı Transfer

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer

Şoförlü Vito Kiralama

Şoförlü E Class Kiralama


Tümünü Görüntüle