ÖZEL TRANSFER HİZMETİ

Karayolları alanında geliştirilen yollar her geçen gün biraz daha artsa da bazı noktalara ulaşmak oldukça fazla zaman almakta ve ulaşım alanında çeşitli sorunlar karşımıza çıkmaktadır. Hiç yorulmadan gideceğiniz yere ulaşmak için kişiye özel transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Geniş bir araç portföyü bulunmakta bu seçenekler arasında istediğiniz modelleri tercih ederek problemsiz yolculuklar yapabilirsiniz. İstanbul yaklaşık olarak 15 milyon insanın yaşadığı çok geniş bir metropol olmaktadır. Şehir içerisinde metro, tramvay, şehir içi belediye otobüsleri ve taksiler gibi farklı alternatifler bulunmaktadır. Ancak tıkanan trafiklerde her birinin farklı sorunlarla karşı karşıya kaldığını görebiliyorsunuz. Yolculuğunuzun sizin için konfor ve rahatlıkla geçmesini sağlamak için bu alanda özel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz Fiyatlarımıza anasayfanadan ulaşabilirsiniz www.vipvitotransfer.com

ÖZEL TRANSFER HİZMETLERİ ARAÇ VE FİYAT POLİTİKASI

Bu alanda fiyat araştırmaları yapmak için ana ekranda bulunan formu doldurmanız yeterli olmaktadır. Şoförü ile birlikte kiralayabileceğiniz bu araçlar bir nevi sizi evinizden ya da işyerinizde talep ettiğiniz farklı mekânlardan alarak gitmek istediğiniz yere götürecektir. Normal ulaşım araçlarından farklı olarak konfor özellikleri ile istediğiniz yere gidebilecek ve bu yolculuk sizi hiç yormayacaktır. Firma olarak çeşitli aktiviteler düzenleyebilirsiniz. Bu aktivitelere katılmak isteyen misafirlerinizi hem mekâna getirmede, hem de dönüşte evlerine bırakmada özel transfer hizmetleri alabilirsiniz. Araç olarak VIP araç seçenekleri oldukça fazla olmaktadır. Şoförlü Mercedes araçlar içerisinde Vito, E Class, S Class modeller arasından tercih yapabilirsiniz. Bu alanda fiyatlandırmalar yapılırken 4 ya da 8 saat üzerinden yapılabiliyor ya da tüm gün kiralanabilen bu araçlar size özel hizmetleri ile konfor ve avantaj sağlayacaktır. Havaalanından kiralama hizmetleri de tercih edilebiliyor. Taksim, Beylikdüzü, Sultanahmet, Halkalı gibi ilçeler bulunduğu alanların merkezi konumunda olduğu için bu alanlara yapılacak özel transfer hizmetlerinde belirli transfer fiyatları bulunmaktadır. Şoförlü olarak yapılan kiralama hizmetlerinde mesafeler arasındaki uzaklık deneyimli şoförlerimizle kısaltmaktadır. Konforlu araç seçenekleri ile de keyifli hale gelmektedir. İhtiyacınıza özel hizmetler tercih ederek konfor sağlanabilir. Taksi ile ulaşımlarda bulamayacağınız konfor ve özellikle bazı mekânlara çok daha ekonomik fiyatlarla ulaşım imkânı sunulması ile transfer hizmetleri sizin için çok daha avantajlı olacaktır. Şoförlü hizmetlerin yanında şoförsüz olarak ta hizmetler verilmekte ve istediğiniz araç modellerini seçerek konforlu ve lüks yolculuklar elde edebilirsiniz.

YURTDIŞINDAN GELEN MİSAFİRLERİNİZİ KARŞILAYALIM

Özellikle İstanbul’a dışardan gelen misafirler için private transfer hizmetleri çok önemli olmaktadır. Hiç bilmedikleri bu şehirde şoförlü araç kiralama hizmetlerini tercih ederek, istediğiniz adresler arasında yolculuk sorunsuz ve konforlu bir şekilde tamamlanabilecektir. Vito araç seçeneklerinde 3+2 yolcu kapasitesi bulunmakta ve Mercedes E Class ve S Class araçları 3+1 yolcu kapasitesi ile özel hizmetlerde tercih edilebilecek modeller arasında yer almaktadır. Araçlar içerisinde sınırsız internet, klima gibi özelliklerin yanında VIP olarak müzik, televizyon gibi seçeneklerin yanında ikram olarak soğuk ve sıcak menülerde konuklarımızın konforu için sunulmaktadır.

"İSTANBUL" HARİTA ÜZERİNDE BURADA

Diğer Popüler İçerikler

İstanbul Havalimanı Transfer

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer

Şoförlü Vito Kiralama

Şoförlü E Class Kiralama


Tümünü Görüntüle