OTEL TRANSFER

1997 yılından bu yana taşımacılık alanında hizmetler sunan firmamız, uçak bileti satışı, kültür- şehri içi turlar, medikal malzeme üretimi, vize işlemleri gibi pek çok alanda faaliyet göstermiştir. İstanbul içinde hizmetler sunan firmamız, özelikle şehir içi özel ulaşım hizmetleri vermektedir. Bu alanda ülkenin en kalabalık yolcu kapasitesine sahip havaalanına sahip olan İstanbul içerisinde otel transfer hizmetleri verilerek şehrin misafirlerine kolaylık sağlanmaktadır. Herhangi bir amaç olarak bu şehre gelen misafirlerin ilk sorunu konaklama olacaktır. Bu nedenle yabancı oldukları bu şehir üzerinde araştırmalar yapmak yerine iyi bilen birinin sizi havaalanından alarak en kaliteli otel seçeneklerine bırakması oluşabilecek sorunların baştan engellenmesi anlamına gelecektir. Fiyatlarımıza anasayfanadan ulaşabilirsiniz www.vipvitotransfer.com

OTEL TRANSFERİ HAKKINDA KISA BİLGİLER

Otel Transfer Hizmetlerinden faydalanabilmek için yolculuğunuzdan en az sekiz saat öncesinden rezervasyonlarınızın yaptırılması gereklidir. Havalimanına sizi karşılayacak personel telefonu numaranız üzerinden sizinle irtibat kuracaktır. Özellikle karşılama hizmetlerinden faydalanmak isteyen müşterilerimiz için panoya isimleri yazılarak iç ya da dış hatlar girişinde misafirler özel olarak karşılanmaktadır. Bu alanda gelen personel sizi karşılar ve otelinize kadar konforlu, güvenli ve hızlı ulaşım imkânları sağlanır. Bu konforlu hizmetleri otel transfer alanında tercih edebilmek için öncelikle araç seçimi yapmalısınız ve kişi sayısı belirterek istediğiniz tarih aralıklarında sunulacak araçlar ve özelliklerine dair bilgiler alabilirsiniz. Geniş bir araç yelpazemiz bulunmaktadır. Mercedes markasının en yüksek donanımlı araçları olan S ve E serilerini tercih ederek maksimum konfor elde edilebilir. Bu araçlarda maksimum yolcu kapasitesi 4 olmaktadır.

TEMİZ VE KALİTELİ ARAÇLAR

Araçların iç dizaynlarında da lüks özellikler görülmektedir. Bu modellerin daha çok makam aracı olarak kullanıldığı düşünülecek olursa oldukça önemli bir rahatlık sunulduğu da daha iyi anlaşılmış olacaktır. Genel olarak saatlik olabilen kiralama hizmetleri günlük olabiliyor ya da isme tahsis edilerek, gittiğiniz her yerde özel şoförünüz olarak hizmetler sunabiliyor. Otomobil araçlarınızın iç dizaynlarında deri döşemeler bulunmakta ve kullanım alanında çok özel kolaylıklar görülmektedir. Çalar hafızalı elektrikli koltuklar, start stop özelliği, tam otomatik vites özelliklerindeki araçların kendi kendine park edebilme özellikleri de bulunmaktadır. Şoförlü ya da şoförsüz olarak tercih edebileceğiniz otel transfer hizmetlerine ek olarak tam otomatik klima, 6’lı cd değiştirici, ekranlı cd ve radyo özellikleri de araçlarda daha fazla konfor sunmaya yönelik özellikler olmaktadır. Sekiz saat öncesinden yaptırdığınız rezervasyonlarınızı Anadolu yakasından talepte bulunmuş iseniz en az üç, Avrupa yakasında iseniz en az iki saat önce gerekli değişikleri bildirmeniz gereklidir. İstanbul trafiği içerisinde yolculara daha kaliteli hizmetler sunabilmek amacı ile otel transfer hizmetlerinde araçlar varış saatinden çok önce hareket etmektedir. Araçlar içerisinde eşyalarınızı unuttuğunuz zaman eşyalarınızı adresinize kargo ile gönderilmektedir. Bu alanda kargo bedeli karşıdan ödemeli olarak verilmektedir. Bazı durumlarda indirimler ya da kampanyalar sunulabiliyor, bu alanda kimlerin indirimlerden faydalandığını bilmek için çağrı merkezi numaralarına ulaşmanız ya da mail üzerinden irtibat kurmanız gereklidir.

"İSTANBUL" HARİTA ÜZERİNDE BURADA

Diğer Popüler İçerikler

İstanbul Havalimanı Transfer

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer

Şoförlü Vito Kiralama

Şoförlü E Class Kiralama


Tümünü Görüntüle