ŞOFÖRLÜ S CLASS KİRALAMA

Mercedes S-Class araçlar mercedes sınıfının en üst araçları arasındadır. İstanbul'da genellikle Atatürk Havalimanı transfer ve Sabiha Gökçen Havalimanı karşılamalarında tercih edilmesiyle birlikte, kişiler ve firmalar özel misafirleri içinde tercih etmektedir. Toplantı, seminer, davet, düğün gibi birçok alanda bu araçlar sıklıkla tercih edilmektedir. Kişiler ister saatlik, ister günlük, ister ise güzarha göre kiralama gibi taleplerde bulunabilirler. 19 yıldır taşıma sektöründe bulunan Şahinoğlu Group'un markası olarak tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz. Havaalanlarından şehir içi merkezlere ulaşım bazı noktalarda özellikle çok fazla sorun olmaktadır. Özellikle taksi tercih eden yolcuların uzun yollardan dolaştırılma riski ve uzan trafikte kalındığında ortaya çıkan sorunlarda yolculuğun stresli ve yorucu olmasına neden olmaktadır. Alan transferi hizmetleri arasında bulunan şöförlü S Class kiralama hizmetleri lüks ve konfor sağlayan transfer hizmetleri olacaktır. Yolculuğunuzdan en az sekiz saat önce rezervasyon işlemlerini yaptırmanız gereklidir. Acil durumlarda ise telefonla ulaştığınızda anında araçlar kontrol edilerek ihtiyaçlarınız karşılanabilir. Hizmet talebinde bulunduğunuzda telefonlarınız üzerinden iletişime geçilecektir. Karşılama hizmetleri talep edildiğinde personellerimiz iç ya da dış hatların bulunduğu alanlarda isminizin yazdığı panolarla sizleri karşılayacaklardır.

ŞOFÖRLÜ S CLASS KİRALAMA SEÇENEKLERİ

Şoförlü Mercedes S-Class kiralama yapmak isteyen müşterilerimiz için oldukça geniş kiralama imkanları bulunmaktadır. İsterseniz Anasayfaya'ya giderek araç rezervasyon panelinden istediğiniz güzargahlarda kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Saatlik, Günlük veya Tahsis şeklinde kiralama yapmak isterseniz 0212 498 00 50 veya 444 1 113 numaralı telefonlarımızdan bizleri arayabilirsiniz. Aşağıdaki görseller firmamızı ve firmamıza bağlı çalışan araçlara ait görsellerdir. Bizi daha yakından tanımak isterseniz referanslarımıza bir göz atabilirsiniz. Şoförler dairenize kadar gelerek eşyalarınızı güvenlik nedeni ile taşımasa da araca alma kısmında yardım etmektedir. Oluşan aksiliklerle yolculuk yapamayacak iseniz belirtilen saatten en az üç saat önce yapılmalıdır. Bu durumlarda sadece iptal ücreti tahsil edilecektir. Rezervasyon işlemini gerçekleştirmek için mail ya da çağrı merkezi numaralarını kullanabilirsiniz. Bu alanda Şöförlü S Class kiralama hizmetleri tercih ettiğinizde VIP hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Araçlar içerisine yolcularımıza sınırsız internet, televizyon, radyo gibi imkânların yanında içecek servisi de yapılmaktadır. Mercedes marka araçlarımız ideal bir seyahat arkadaşınız olacak araçlar; iş, dinleme, huzur, güvenlik ve keyif verecek özelliklere sahip olmaktadır. Araçların iç kısımlarında huzur ve dinginlik sağlayan konfor özellikleri bulunmakta bunun yanında lüks kullanımların sınırları zorlanmaktadır.

GÜVENLE SEYAHAT EDİN

Merkez şubemiz İstanbul Zeytinburnu'nda dır. İstanbul Bahçelievler ve Çorlu'da da birer adet şubemiz vardır. Bunun yanında Türkiye genelinde Otobüs, Minibüs, Midibüs, Vito, E Class ve S Class kiralama hizmetleri vermekteyiz. Daha detaylı bilgi almak için 444 1 113 veya 0212 498 00 50 numaralı hatlardan bize ulaşabilirsiniz. Yolculuklarınızda tercih ettiğiniz S serisi ile zaman kaybetmeyecek ve her yolculukta seyahatinizi ayaklarınızı uzatıp dinlenmek için ya da ofis özellikleri ile çeşitli çalışmalar yaparak değerlendirebilirsiniz. Koltuklar arasında istenildiğinde katlanabilen masa bulunmaktadır. Barda tutucu özelliği de bulunmakta ve firmamız müşterilerimize özenli hizmetler sunma adına bu alanda ekonomik fiyatlarda sunmaktadır. Tercih edeceğiniz Şöförlü S Class kiralama hizmetlerinde kişiye özel transfer hizmetlerini de tercih edebilirsiniz. İstanbul özellikle birçok ulaşım yolunun orta noktası olmakta, bu neden liman havaalanı, otogar havaalanı ya da ilçe merkezlerinden havaalanlarına ulaşımlarda transfer hizmetleri tercih edilmektedir. Taksiler istediğiniz yere belirli zaman aralıklarında sizi ulaştırabilir. Ancak transfer hizmetlerinde konfor sağlayacak tüm ayrıntılar hesaplandığı için kendinizi evinizde hissedeceğiniz huzur içerisinde ekonomik aralıklarda konfor sağlanacaktır. S modeli araçlarında koyu renkli camlar bulunmaktadır. Bu da rahatsız edici bakışların engellenmesi ve huzurunuzun yolculuk boyunca sağlanması anlamına gelmektedir. Transfer hizmetleri içerisinde Şöförlü S Class kiralama seçeneklerinin yanında Vito seçimleri de yapabilir ve daha fazla kişiye aynı konforun sunulması sağlanmaktadır. Konfor, sınırsız lüks ve huzur elde etmek için tercih edeceğiniz şoförlü transfer hizmetlerini isterseniz havaalanına ulaşım için kullanabilirsiniz. İsterseniz de İstanbul içerisinde şehir içi ulaşımda da kullanabilirsiniz. Kendi programlarınızda ulaşım aracı olarak transfer hizmetlerini tercih edebilir ve gidiş- dönüşünüz boyunca araçların kiralanması mümkün olmaktadır.

"İSTANBUL" HARİTA ÜZERİNDE BURADA

Diğer Popüler İçerikler

İstanbul Havalimanı Transfer

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer

Şoförlü Vito Kiralama

Şoförlü E Class Kiralama


Tümünü Görüntüle