ŞOFÖRLÜ E CLASS KİRALAMA

Mercedes e class kiralamak istediğinizde firmamızdaki 2015 model kusursuz araçlar yola çıkacaktır. Mercedes e class, mercedes serilerinin yüksek konforlu s class'a göre daha sportif ve atak araçlarındandır. İstanbul'un trafiğinden yüksek konforla akıp gitmek isteyen müşterilerimiz bu aracı tercih edebilirler. Bu aracı 1-3 kişi için tavsiye etmekteyiz. Daha fazlası kişi sayısı olduğundan konforlu seyahat etmek isterseniz. Şoförlü vito kiralama hizmetimizi tercih etmeniz gerekecektir. Havaalanından şehir merkezlerine transfer işlemlerinde ekonomik ya da VIP konforunda hizmetler tercih edebilirsiniz. Uçak seyahatlerinde yakaladığınız konforu ve hızı tercih ettiğiniz Şöförlü E Class kiralama hizmetleri ile devam ettirebilirsiniz. Şık tasarımı ile güçlü bir yapısı bulunan Mercedes E serisi, yeniden yorumlanmış bir model olarak tarif edilebilir. Led farları ile güvenlik sağlamakta ve dinamik, şık tasarımı ile yolculuğunuz boyunca konforlu ve huzurlu olabileceksiniz. Rezervasyon yaptırmak için çağrı merkezi numaralarından ulaşabilir ya da e-mail adresini kullanarak irtibat kurabilirsiniz. Rezervasyonlarınızı yolculuk saatinizden en az sekiz saat öncesinden yaptırmanız gereklidir.

ŞOFÖRLÜ E CLASS KİRALAMA SEÇENEKLERİ

Şoförlü Mercedes E-Class kiralama yapmak isteyen misafirlerimiz için şu bilgileri paylaşmak isteriz. Araçlar 4, 8 saatlik ve günlük kiralama olarak şoförlü verilmektir. Aşağıdaki görseller, 2015 model Mercedes E Class araçlarımıza aittir. Detaylı bilgi almak için 444 1 113 numaralı telefondan veya Whatsapp iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Şoförlü olarak tercih edeceğiniz bu lüks araçlar ile 4, 8 saat arasında ya da günlük olarak kiralama taleplerinde bulunabilirsiniz. Şoförlü olarak tercih edeceğiniz bu hizmetlerle kişiye özel hizmetler bulabilmek mümkün olmaktadır. İstanbul bu alanda çok önemli merkez olmaktadır. Şehre her gün turistik, ticari ya da özel amaçlarla birçok birey gelmektedir. Şehirde daimi ikamet eden bireylerin yanında misafir olarak bulunan bireylerde kalabalık adına oldukça yoğun bir trafik oluşturmaktadır. Özel Şoförlü E Class kiralama hizmetlerini tercih ederek ister şehir için ulaşım hizmeti alabilir, isterseniz de farklı noktalardan havalimanına transfer imkânları sunulabilir. Araçların kalkış saati uçuş planınıza ya da yetişmeniz gereken aktivitenize göre olacaktır. Bu nedenle yorgunluk gibi olumsuzluklar meydana gelmeyecektir.

KUSURSUZ HİZMET

Merkez şubemiz İstanbul Zeytinburnu'nda dır. İstanbul Bahçelievler ve Çorlu'da da birer adet şubemiz vardır. Bunun yanında Türkiye genelinde Otobüs, Minibüs, Midibüs, Vito, E Class ve S Class kiralama hizmetleri vermekteyiz. Daha detaylı bilgi almak için 444 1 113 veya 0212 498 00 50 numaralı hatlardan bize ulaşabilirsiniz. Havaalanında uçaktan indikten sonra karşılama hizmetlerinden faydalanarak sizi bekleyen transfer araçları ile istediğiniz adrese çok daha hızlı, güvenilir ve konfor özellikleri ile ulaşabilirsiniz. Normal trafik içerisinde bir saat olan yol İstanbul trafiği içerisinde birkaç saat olabiliyor. Bu da yolda harcanan ekstra zamanlar anlamına geliyor. Tercih ettiğiniz aracın klima gibi özellikleri bulunmuyorsa yol çekilmez hale gelebilir. Konforlu bir şekilde yolculuk yapmak için Şöförlü E Class kiralama hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Bu alanda 3+1 yolcu kapasitesine sahip olan bu modeller oldukça lüks bir konsept halinde sunulmaktadır. Alan transferi alanında tercih edilen sınıfının en üst düzey özelliklerdeki araçları ile çeşitleri davetlere katılmak, organizasyonlar düzenlemek ya da havaalanından otelinize ulaşmak çok kolay ve konforlu yolculuklar oluşturacaktır. Rezervasyon yaptırarak istediğiniz güzergâhlarda kiralama işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında Vito araç seçenekleri ile çok daha işlevsel özelliklerinden faydalanabilir ve yolculuklarınızın çok daha keyifli olmasını sağlayabilirsiniz. Bu hizmetleri en çok talep edenler arasında firmalar ve üst düzey yetkililer bulunmaktadır. Yurt içi ya da yurt dışından gelen misafirlerin havaalanında karşılanması için Şöförlü E Class kiralama hizmetleri tercih edilebilmektedir. Saatlik olarak kiralanabilen araçlar, günlük olarak ta kiralanabiliyor. Ya da şahıslar adına tahsis edilerek ihtiyaçlar bulunduğu sürece özel şoför tarzında hizmetler sunabilmektedir. Yüksek sınıf makama aracı olarak tercih edilebilen bu seçeneklerin firmalar dışında şahıslar için de tercih edilebilecek konfor, hız ve güven veren ulaşım imkanları olmaktadır.

"İSTANBUL" HARİTA ÜZERİNDE BURADA

Diğer Popüler İçerikler

İstanbul Havalimanı Transfer

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer

Şoförlü Vito Kiralama

Şoförlü E Class Kiralama


Tümünü Görüntüle