İSTANBUL TRANSFER

Nüfus bakımından en kalabalık şehrimiz İstanbul’dur. Ulaşım alanında da bu sorunlar bazı alanlarda önemli problemler oluşturabiliyor. Özellikle bir yerden bir yere giderken en kısa mesafelerde bile uzun vakitler harcanabiliyor ve bu arada geçen zaman yorgunluk olarak bireylere dönebiliyor. Bu nedenle şehir içi ulaşımda İstanbul transfer hizmetlerimizi tercih ederek trafikte uzayan zamanları sunulan konfor özellikleri ile çok daha keyifli bir şekilde tamamlamak mümkün olacaktır. Hizmetlerimiz arasında kişiye özel transfer hizmetleri verilmektedir. Bu hizmetler içerisinde hizmet talebinde bulunan bireylerin istedikleri adreslerden alarak varış yerine bırakabilmektedirler. Özellikle firma olarak düzenlediğiniz davetlerde bu tip organizasyonlara imzalar atarak müşterilerinizi son derece memnun edebilir ve firma olarak prestij kazanabilirsiniz. Fiyatlarımıza anasayfanadan ulaşabilirsiniz www.vipvitotransfer.com

ATATÜRK HAVALİMANI TRANSFER

Sabiha Gökçen Transfer sayfamıza buradan, Atatürk Havalimanı Transfer sayfamıza ise buradan gidebilir transfer fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Bunun yanında boğazlar üzerinde kurulu olan İstanbul üzerinde deniz, hava ve kara ulaşımı bakımından önemli bir nokta olmakta ve istenilen noktalardan varılmak istenen adreslere konforlu ve rahat bir şekilde ulaşmanız mümkün olmaktadır. Limanlardan havaalanına ve tam tersi olarak havaalanlarından limanlara İstanbul transfer hizmetleri verilmektedir. Tercih ettiğiniz aracı kiralayabilir ya da şoförlü transfer hizmetlerini tercih ederek yolculuklarınızın yorulmadan tamamlanması sağlanmaktadır. Bunların yanında grup transferi hizmetleri verilmektedir. Kalabalık organizasyonlar düzenlerken ulaşım alanında tercih edebileceğiniz bu hizmetler konforlu yolculuklar oluşturacaktır. Özellikle minibüs ve midibüs araçlarımız ile konforlu seyahatler gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Şehirde 39 adet ilçe bulunmaktadır. Ve iki kıta arasında iki köprü ile kurulan bağlantılar sayesinde trafik düzenlenmektedir. Bu ilçeler arasında İstanbul transfer hizmetleri alabilirsiniz. Araç parkurumuz içerisinde ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak şekillerde araç seçenekleri mevcuttur. En küçük araçlar 3+1 kapasitesine sahip olan otomobiller olmakta ve şoförlü hizmetler sayesinde yolculuklarınızın yorucu şekilde geçmesini önleyebilirsiniz. Yoğun İstanbul trafiği içerisinde bir yerden bir yere ulaşırken arada geçen zamanı çok daha keyifli geçirmeniz adına VIP hizmetler içerisinde müzik, internet, televizyon gibi media özelliklerinin yanında klima, çay kahve hizmetleri ve buzdolabı gibi seçeneklerle de sınırsız ikram konsepti de bulunmaktadır. Otogarlar, limanlar ya da 39 ilçenin herhangi bir yerinden gelen ulaşım taleplerine anında yanıtlar verilebilmektedir. Araç seçenekleri içerisinde 5, 9, 15, 17, 33, 48 yolcu kapasitelerinde bulunan araç modelleri bulunmaktadır.

SABİHA GÖKÇEN TRANSFER

Vito ya da yüksek sınıf makam araçları ile İstanbul transfer hizmetleri sunan firmamız; turlar, organizasyonlar, alan transferleri, kişiye özel transfer hizmetleri, liman transfer hizmetleri ve şehirlerarası taşımacılık hizmetleri gibi kategoriler altında hizmetler sunmaktadır. Hizmet verilen alanlarda istikrarlı ve kaliteli bir şekilde hizmetler vermeye odaklanan firmamız profesyonel olarak farklı mesafeler arasında transfer hizmetleri vermektedir. Rezervasyon yaptırmak için tek yön ya da çift yön sorusunu yanıtladıktan sonra alış ve varış yerini seçmelisiniz. Gidiş tarihinizi saat özelliğine kadar belirtmeli ve kişi sayısı, tahsis, karşılama gibi özellikleri belirterek fiyat sorgulayabilirsiniz.

"SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI" HARİTA ÜZERİNDE BURADA

Diğer Popüler İçerikler

İstanbul Havalimanı Transfer

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer

Şoförlü Vito Kiralama

Şoförlü E Class Kiralama


Tümünü Görüntüle