HAVAALANI TRANSFER

Havaalanı transfer hakkında bilmeniz gereken bir kaç şey var. Bu yazı makale yazısı olarak da görülebilir aslında. Sizlere güzel bilgiler vermeye çalışacağız. Uçak yolculukları karayollarına göre çok daha avantajlı olmaktadır. Özellikle kara araçları ile 12 saatte alınan mesafenin uçaklar ile bir saatte alınması, bu alanda uzak mesafeler arasında uçak yolculuklarını daha tercih edilebilir hale getirmektedir. İstanbul gibi dünyanın en büyük metropolleri arasında bulunan şehirlerde ise havaalanı transfer hizmetleri uçak yolculukları ile kazanılan zamanında desteklenmesi ve hiç yorulmadan hava limanına ulaşım sağlaması açısından çok önemlidir. Bu alanda firmamız gidiş ya da dönüş seferinde uçan yolculara İstanbul içerisinde istedikleri noktalara ulaşım sağlamaktadır. Bu sayede yolculuğunuz oldukça rahat ve huzurlu bir şekilde tamamlanmış olacaktır. Fiyatlarımıza anasayfanadan ulaşabilirsiniz www.vipvitotransfer.com

ATATÜRK HAVALİMANI TRANSFER

Sabiha Gökçen Transfer sayfamıza buradan, Atatürk Havalimanı Transfer sayfamıza ise buradan gidebilir transfer fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. İstanbul içerisinde ülkemizin uluslararası hava trafiğine yön veren merkezleri bulunmaktadır. Bunlardan biri ülkemizin ilk havaalanı olan Atatürk Havalimanı olmaktadır. Diğeri ise ikinci büyük havalimanı olan Sabiha Gökçen Havalimanı’dır. İstanbul içerisinde herhangi bir adresten bu havalimanlarına ulaşım için havaalanı transfer hizmetleri tercih edilebilir. Ya da bu iki hava limanı arasında da transfer hizmetleri kullanılarak zamanında uçuşlara yetişmeniz sağlanabilmektedir. İki havaalanı arasında 68 km bulunmakta ve araç ile yaklaşık olarak 1 saat 51 dakika sürmektedir. Özellikle E80 üzerinden yapılan yolculuklarda mesafe bu kadar sürmektedir. Sağlanan hizmetler için otoparka bedeli ödemenize gerek kalmaz, trafik stresi çekmezsiniz ve yorulmadan istediğiniz adrese ya da yetişmeniz gereken uçak seferine tam zamanında ulaşırsınız.

SABİHA GÖKÇEN TRANSFER

İstanbul trafiği içerisinde bir yerden bir yere ulaşmak sorun olabiliyor. Özellikle uçak seferlerine ulaşmak için uçuş saatinizi ve adres bilgilerinizi bir gün öncesinden bildirmeniz gerekli olmaktadır. İstanbul’a gelen yolcular arasında bulunuyorsanız da iniş saatinizden bir saat öncesinden rezervasyonunuzun yapılması havaalanında hiç beklemeden anında gideceğiniz adrese konforlu yolculuklarla ulaşmanız sağlanmaktadır. Oldukça geniş bir araç yelpazesine sahip olan firmamız 5 kişilik yolcu kapasitesine sahip otomobillerden 48 kişi yolcu kapasitesine sahip havaalanı transfer hizmeti veren otobüslere kadar çok fazla seçenek bulunmaktadır. İster aileniz ile ister arkadaşlarınız ile ya da geniş topluluklarla bu ulaşım hizmetlerinden faydalanmak isteyin, ihtiyaçlarınızı birebir karşılayacak pek çok seçenekler bulunmaktadır. Genel olarak otomobil seçeneklerinde standart, lüks ya da çok daha özel konforların sunulduğu VIP araçlarda farklı özellikler bulunmaktadır. En standart modellerde deri döşemeler, hız sabitleyici el gazı, çalar hafızalı elektrikli koltuklar, star stop özelliği, tam otomatik klima, ekranlı cd ve radyo gibi özellikler de yer alabiliyor. VIP araçlar içerisinde televizyonlar, ses müzik sistemi, buzdolabı, çay kahve makinesi, deri yatarlı koltuk, sınırsız internet gibi özelliklerde bulunmaktadır Havaalanına gidişte ya da dönüşte yolculuklarınızın eve konforunda sağlanmasında havaalanı transfer hizmetlerimiz büyük bir titizlikle çalışmaktadır. Genel olarak büyük midibüs servislerde klima, sınırsız internet, mikrofon ve buzdolabı gibi özelliklerde bulunmaktadır. Yolculuklarınızın hızlı, güvenli ve konforlu geçmesi adına her türlü detay düşünülerek havaalanı ulaşımında sorunsuz ulaşımlar sağlanmaktadır.

"ATATÜRK HAVALİMANI" HARİTA ÜZERİNDE BURADA

Diğer Popüler İçerikler

İstanbul Havalimanı Transfer

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer

Şoförlü Vito Kiralama

Şoförlü E Class Kiralama


Tümünü Görüntüle