İSTANBUL HAVALİMANI TRANSFER

Uçak seyahatleri konfor ve zaman tasarrufu sunduğu için tercih edilmektedir. Özellikle İstanbul her yıl milyonlarca yolcusu ile ülkemizde en fazla yolcunun geldiği nokta olmaktadır. İki adet büyük ulusal havalimanına sahip olan şehir, çevre illerden gelen yolcular içinde bir buluşma noktası olmaktadır. Bu alada firmamız İstanbul havalimanı transfer hizmetleri sunmaktadır. Uzman bir ekip ile çalışmaktayız ve uçak yolculuklarınızdan elde ettiğiniz konforu ve rahatlığı tamamlamak amacı ile uçak sonrası yolculuklarınızın da konforlu bir şekilde tamamlanması için çalışmalar yürütmekteyiz. Genel olarak bakıldığında AHL şehrin Avrupa yakasında bulunmaktadır. Yeşilköy mahallesinde yer alan hava limanının taksime uzaklığı yaklaşım yarım saat sürmektedir. Sultanahmet bölgesine de yarım saatte ulaşabilmek mümkündür.

İSTANBUL HAVAALANI HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Eski adı Yeşilköy havalimanı olan Atatürk Havalimanı ve ülkemizde hava ulaşımının başladığı ilk mekan olmaktadır. 1900’lü yılların başında açılsa da ilk olarak 1953 yılında uluslar arası alanda kullanılmaya başlamıştır. Bugün kullanılan ismini 1985 yılında almış olmakta ve son yapılan istatistiklere göre dünyanın yoğunluğu en fazla 13. Havalimanı olarak tanımlanmaktadır. Ortalama 1100 uçağın iniş ya da kalkış yaptığı bu alanda aynı gün içerisinde 1375 uçuş gerçekleştirerek tüm zamanların rekorunu kırmıştır. Bu kadar geniş yolcu kapasitesine sahip olan Atatürk havalimanı transfer hizmetleri veren firmamız konforlu bir yolculuk vat etmektedir. Hizmet talebinde bulunan yolculardan özellikle İstanbul’a gelen misafirler için iniş saatinin bir saat öncesinden rezervasyon yaptırması istenmektedir. Son model araç seçenekleri ile istediğiniz adrese anında transferiniz sağlanacaktır.

RAHAT BİR SEYAHAT İÇİN BİZİ TERCİH EDİN

Trafik sorunu, dolmuş saati bekleme, taksi arama, bavullarla havalimanında sürüklenmek yerine tercih edeceğiniz transfer hizmetleri ile uçak yolculuğunuzda yakaladığınız konforun varacağınız adrese kadar süreklilik oluşturmasını sağlayabilirsiniz. Dış hatlar terminali olan TAV içerisinden de her gün binlerce yolcunun geçtiği görülmektedir. Şöförlü araç kiralama seçeneklerini tercih ederek seyahatinizin zahmetsizce neticelenmesini sağlayabilirsiniz. Bu alanda Atatürk havalimanı transfer hizmetlerinde yer alan transfer noktaları arasında Halkalı, Sultanahmet, Taksim, Beylikdüzü ve Sabiha Gökçen havalimanı gibi seçenekler bulunmaktadır. Transfer yapan araç seçeneklerinde ise konfor farkına göre fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Vito, e class, s class seçenekleri altında araçlar tercih edilebilir ve uçuş planlarınız oldukça planlı bir şekilde tamamlanabilmektedir. İstanbul içerisinden herhangi bir noktadan Atatürk havalimanı transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. İstediğiniz konumdan hava limanına transfer işlemleri gerçekleştirilmektedir. Geniş bir araç yelpazesi bulunmakta ve Mercedes araç seçenekleri ile sağlanan lüks yolculukların yanında standart araç seçimleri ve gruplar için çok daha geniş kapasitelere sahip otobüs ya da minibüslerde tercih edilebilecek araçlar arasındadır. Kişiye özel hizmetler sunulabiliyor ve problemsiz bir şekilde gece ve gündüz aktivitelerinize ulaşmanız sağlanmaktadır. Misafir olarak şehre gelenlerin konaklayacakları otele kadar transferler gerçekleşebiliyor. Evinizden havalimanına ya da havalimanından varacağınız adrese kadar konforlu, sorunsuz ve kişiye özel hizmetleri ile firmamızın transfer hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

"İSTANBUL HAVALİMANI" HARİTA ÜZERİNDE BURADA

Diğer Popüler İçerikler

İstanbul Havalimanı Transfer

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer

Şoförlü Vito Kiralama

Şoförlü E Class Kiralama


Tümünü Görüntüle