ALAN TRANSFER

Yolculukların sizin için yorucu geçmemesi için sürücü koltuğunda oturmamanız ve tercih ettiğiniz araçların konfor özelliklerinde olması gereklidir. Bu alanda alan transfer hizmetlerimiz havalimanından evinize dönüşte, ya da evinizden havalimanına gidişte elde etmek istediğiniz uçak konforunu tamamlayacak seçimler olacaktır. Firmamız 1997 yılından bu yana hizmetler sunmaktadır. Pek çok alanda faaliyet gösteren firmamız, gelişmekte olan turizm dünyasında ulaşım hizmetlerinde çok daha fazla kalite sunmayı hedeflemektedir. Ekonomik sınıf özelliklerinde araçlardan yüksek sınıf araçlara kadar oldukça geniş bir araç yelpazesine sahip olan firmamız içerisinde Mercedes modellerde S ve E serisi makam aracı olarak kullanılan oldukça lüks ve konforlu araçlar bulunmaktadır.

ALAN TRANSFER HAKKINDA

Ana sayfa üzerinde bulunan formu doldurarak talep ettiğiniz güzergâh üzerinde ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Uçuş planınıza göre alan transfer hizmetleri talepleriniz şekillenecektir. Karşılama ve servis imkânları sunulmakta ve sunulan hizmetlerde bu tarz özellikler ile şehrimize gelen misafirlerin konaklama alanına kadar konfor içerisinde ulaştırılması sağlamaktadır. İstanbul içerisinde hizmetler veren firmamız Vito araç modelleri ile de lüks, konforlu ve huzurlu bir yolculuk sağlamaktadır. Özellikle araç içerisinde uzun yolculuk süresini sıkılmadan ve konforlu bir şekilde geçirebileceğiniz pek çok özellikler bulunmaktadır. Sadece otomobil tercihlerinizde değil otobüs tercihlerinizde de konfor ve yolculuk süresi boyunca kaliteli, keyifli seyir imkânı sağlanmaktadır. Sınırsız internet, klima, buzdolabı gibi özellikler otobüslerin ortak konfor seçenekleri olmaktadır. Araçlar geniş iç dizaynları ile misafirlerinin rahat etmesini sağlamaktadır. Yolculuk süresini dinlenerek geçirebilen yolcuklar; müzik dinleyerek, internette gezinerek ya da İstanbul manzarası seyrederek geçirebilmeleri mümkündür. Bu alanda alan transfer için Sabiha Gökçen ya da Atatürk hava limanları üzerinden varış ya da kalkış noktaları tercih edilebilir. Atatürk havalimanı ülkemizin ilk havalimanı olmakta ve eski adı Yeşilköy havalimanı iken 1983 yılında Atatürk ismini almıştır. Sabiha Gökçen havalimanı ise 2001 yılında faaliyeti geçmiştir. İki havalimanı da ülkemizin en çok yolcu trafiğine sahip havalimanı olmaktadır. Pek çok yolcunun geçiş alanı olan bu havalimanlarından İstanbul ilçelerine transfer alanında konfor, hız ve güvenli ulaşım için firmamızın hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

TALEBİNİZE UYGUN TRANSFER SEÇENEKLERİ

Firmamız alan transferi hizmetleri dışında kişiye özel transfer hizmetleri de vermektedir. Şehir içi özel ulaşım hizmetleri verilmekte ve otelinizden, evinizden ya da işyerinizden sorunsuz bir şekilde planladığınız organizasyonlara ulaşmak için tercih edebilirsiniz. Yoğun trafik keşmekeşinden kurtularak konforlu ve güvenli seyahatler için farklı araç seçeneklerinde transfer hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Şoförlü ya da şoförsüz olarak tercih edebileceğiniz bu hizmetlerin yanında liman transfer hizmetleri de verilmektedir. 5 kişi kapasitesinden 48 kişiye kadar ulaşan araç modelleri içerisinden seçimler yapmak mümkün olmaktadır. Özellikler seminer, konferans ya da farklı organizasyonlara katılmak için grup olarak transfer hizmetleri alabilir ve yolculuklarınızın keyifli, huzurlu, güvenli tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

"ATATÜRK HAVALİMANI" HARİTA ÜZERİNDE BURADA

Diğer Popüler İçerikler

İstanbul Havalimanı Transfer

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer

Şoförlü Vito Kiralama

Şoförlü E Class Kiralama


Tümünü Görüntüle