Sıkça Sorulan Sorular

0212 498 00 50 telefon numaramızı arayabilir fiyat ve indirimler hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda info@airporttransferim.com adresine göndereceğiniz mail yolu ile en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Rezervasyon sırasında ve ya transfer sonrası bildireceğiniz fatura adresine faturanız kargolanacaktır.

Tekerlekli sandalye ile seyahatleriniz sırasında sandelyenizin katalanabilir olup olmadığını tarafımıza bildirdiğinizde tranferiniz koşullara göre gerçekleştirilecektir.

Önceden talebiniz halinde çocuk koltuğu temin ediyoruz. Türkiye yasaları gereği 6 yaşından küçük çocukların yetişkin kucağı ya da bebek koltuğu ile seyahat etmesi gereklidir.

Sedan ve lüks sedan araçlarımızda 4 yolcu için 3 standart boy bagaj taşıyabilmekteyiz.

Maksimum 4 yetişkin yolcuyu 1 araçla transfer edebilmekteyiz.

Evet sedan araçlarımızın arka koltuklarına sığacak kadar olan kafesli hayvanlarınızı taşıyabilmekteyiz.

Çocuklarınız yalnız seyahat edebilmeleri için 16 yaş ve üzerinde olmaları gerekmektedir.

Rezervasyon esnasında sizden aldığımız bilgilere göre önceden düzenleyeceğimiz faturayı sürücümüz size teslim edecek; Ya da aracımızdan faturayı almaz iseniz kargo ile adresinize ulaştırıyoruz.

Evet dövizle ödeme yapabilirsiniz. O gün ki TCMB alış kuru üzerinden hesaplayacağımız tutar üzerinden ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hayır yok. Tamamen kendi tercihlerinize göre hareket edebilirsiniz./p>

Evet rezervasyonunuz esnasında kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz?

Evet rezervasyonunuz esnasında kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz?

Evet havalimanında 30 dakika ve üzeri beklemelerimizde bir ekstra ücretimiz var. Bunun dışında havalimanı karşılamalarımızda gideceğimiz yöndeki her ekstra 10 dakika ve üzeri beklemelerimizde de ekstra ücret talep ediyoruz. *Havalimanına transfer için böyle bir ektra talebimiz yok.

Evet size vermiş olduğumuz fiyat (beklemeler hariç) hepsi dahil ücretimiz.

Evet size vereceğimiz "banka hesap numaralarımıza" havale edebilir ya da "mail order" yoluyla kredi kartınızdan tahsilatını gerçekleştirebiliriz.

Evet yolculuğunuz esnasında önceden mail order yoluyla yapmış olduğunuz ödemelerin slipleri size teslim edilecektir.

Eğer bir eşyanızı aracımızda unuttuğunuzu düşünüyorsanız bizi telefonla arayabilir, web sitemizde bulunan online kayıt eşya formunu doldurabilir ya da bize maille bilgi verebilirsiniz. Bir müşteri hizmetleri yetkilimiz gerekli araştırmanın sonunda size bilgi verecektir. Eşyalarınızı ofisimizden teslim alabilir, kaldığınız adrese transfer ücretini ödeyerek teslimatını talep edebilir, yurt içindeki talepleriniz için Yurtiçi Kargo ya da yurtdışı talepleriniz için Dhl Express'le göndermemizi talep edebilirsiniz.